O wykonanie jakich beczek najczęściej proszą klienci?

Zazwyczaj klienci proszą o standardowe beczki, których akurat brak w ofercie lub w magazynie. Często klienci kupowali je już wcześniej i zależy im na konkretnym modelu, np. w celu standaryzacji swojej produkcji lub dostaw.

Na jakie funkcjonalności beczek jest zapotrzebowanie?

Czasem zdarzają się prośby o dodatkową, praktyczną funkcjonalność.
Wśród takich funkcjonalnych cech są zapytania o zdejmowane i zapinane na klamrę wieko, dodatkowe zamykane wlewy w wieku lub w pobocznicy, uchwyty do przenoszenia beczek, ocynkowanie elementów beczek lub pomalowanie farbą chemoodporną z potrzebnymi dla danej branży atestami.

Czy da się zrealizować produkcję beczek według wymagań klientów?

Istnieje możliwość produkcji beczek na zamówienie.
Zwykle nie są to wymagania lub rozwiązania mocno ekstrawaganckie.

Zazwyczaj zapotrzebowania te można łatwo zrealizować, mając na uwadze szeroką gamę produkowanych beczek i wieloletnie doświadczenia producenta.

Jaki jest czas na wykonanie beczek pod zamówienie?

Czas oczekiwania na wyprodukowanie beczek pod zamówienie wynosi jedynie ok. 5-10 dni roboczych.

Ile kosztuje produkcja beczek na zamówienie i od czego zależy?

Koszt zależy od czynników takich jak rodzaj beczki, jej pojemność, użyte materiały, farby i zabezpieczenia oraz dostosowanie do wymaganych atestów dla branży klienta. Ważna jest też ilość i sposób transportu.

Wycena takich beczek robiona jest indywidualnie, ale w praktyce ceny te niewiele różnią się od beczek dostępnych od ręki z magazynu, co zazwyczaj pozytywnie zaskakuje klientów.

Kiedy warto zlecić produkcję beczek na zamówienie?

W pierwszej kolejności warto sprawdzić, czy potrzebne beczki są na magazynie lub czy planowana jest ewentualnie ich dostawa w najbliższym czasie. Jeśli potrzebne beczki nie są dostępne lub wymagane są niestandardowe rozwiązania, warto zwrócić się z zapytaniem o możliwość produkcji beczek na zamówienie.


Poprzedni artykuł >>

Następny artykuł >>

Zobacz beczki dostępne teraz >>


#Beczka na wodę #beczka na deszczówkę #Beczka na ropę #beczka na olej #Beczka na benzynę #Beczka na paliwo #Beczki stalowe #beczki metalowe #Beczki ocynkowane #Hoboki #Beczki z atestami