Czym charakteryzują się beczki metalowe?

Beczki metalowe, stalowe są bardzo funkcjonalne, ale także są wrażliwe na wgniecenia. Dlatego traktujemy je jak beczki warsztatowe, gdyż w transporcie mogą zdarzyć się np. drobne otarcia lub wgniecenia, co należy mieć na uwadze. Jest to ich cecha naturalna, ze względu, że beczki wykonane są ze stosunkowo cienkiej stali.

Beczki jako inspiracje artystyczne?

Beczki metalowe mają praktyczne zastosowania gospodarcze i przemysłowe. Nie są to beczki projektowane i wykonane do celów artystycznych, choć kreatywnych osób nie brakuje, więc zdarzają się i takie zastosowania przez klientów.

Ciekawym zastosowaniem dzielą się z nami sami klienci, którzy wykazują się pomysłowością i różnymi kierunkami działań. Jedna z inspiracji to użycie ich jako donice np. w nowo otwieranej restauracji. W tym celu beczki zostały przemalowane farbą w sprayu na inny niż dostępny w standardowej produkcji kolor i wyłożone dodatkowo wewnątrz agrowłókniną.

Pewna klientka użyła beczki do ozdoby klombu w ogrodzie, a inna postawiła beczkę na tarasie, planując jej ozdobne pomalowanie z przeznaczeniem do podlewania kwiatów, zarówno tych balkonowych, jak i domowych.

A bardziej praktyczne inspiracje?

Beczki szczelnie zamknięte mogą chronić różne produkty przed wilgocią. Klienci korzystają z beczek w wilgotnych warsztatach, piwnicach lub garażach, do szczelnego przechowywania narzędzi i zapasów.

Można także schować drobne wyposażenie altan działkowych na okres jesienno zimowy. Takie zastosowanie ma na celu zabezpieczenia przedmiotów przed korozją lub produktów spożywczych przed zawilgoceniem.

Praktyczne rozwiązanie w takim przypadku to ogrzanie wnętrza beczki przed jej napełnieniem suchym, ciepłym nawiewem powietrza.

A może masz swój pomysł, jakie inne zastosowania mogą mieć beczki metalowe?


Poprzedni artykuł >>

Następny artykuł >>

Zobacz beczki dostępne teraz >>


#Beczka na wodę #beczka na deszczówkę #Beczka na ropę #beczka na olej #Beczka na benzynę #Beczka na paliwo #Beczki stalowe #beczki metalowe #Beczki ocynkowane #Hoboki #Beczki z atestami