• Najlepsza maszyna automat do popcornu 2300W 230V 16 Oz 6kg/h Royal Catering RCPR-2300

Symbol: 1007758
2782.10
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Uzgodniona ze sprzedawcą 0
Gabaryty-60 60
Gabaryty-90 90
Paleta min 160
Paleta euro 120x80 200
Dostępność 33 szt.
Waga 41 kg

Zamówienie telefoniczne: 722142474

Zostaw telefon
Nazwa producenta:RCPR-2300
Maszyna do popcornu RCPR-2300 w rozmiarze 16 oz to sprzęt umożliwiający szybkie przygotowanie dużej ilości prażonej kukurydzy.
Moc wynosząca 2300W zapewnia dużą wydajność ijak najkrótszy możliwy czas przyrządzania popcornu oraz utrzymanie go w cieple. Wydajność ok. 6 kg popcornu na godzinę, bardzo krótki cykl smażenia 180 s gwarantuje przygotowanie jednej dużej porcji (300 g) od razu po przyjęciu zamówienia. To dwukrotnie większa ilość niż w przypadku znacznej części maszyn na rynku, co czyni nasze urządzenie wysoce profesjonalnym!
Całkowita pojemność garnka to4800 ml (rozmiar 16 oz). Jego prawie 5-litrową wielkość zaprojektowano specjalnie do komercyjnej eksploatacji. Odporna na przywieranie teflonowa powłoka szybko się nagrzewa i przedłuża żywotność elementu. Łatwo ją wyczyścić.
Maksymalna temperatura wynosi 250C - optymalnie zarówno dla jakości wydajnie produkowanego popcornu, jak i bezpieczeństwa urządzenia. Opcja podtrzymywania ciepła sprawia, że nie musisz obawiać się podania gościom zimnej, pozbawionej walorów smakowych przekąski.
Oświetlenie komory włącza się w momencie rozpoczęcia nagrzewania. Opcja jest szczególnie przydatna w słabym oświetleniu i podczas imprez odbywających się po zmroku. Dodatkowo nadaje automatowi do popcornu Royal Catering profesjonalny, przyciągający uwagę wygląd. Atrakcyjnie wyglądają również przezroczyste boki z dekoracyjną naklejką, a także błyszczący garnek w środku.
Nagrzewanie, podtrzymywanie ciepła popcornu i jego mieszanie to funkcjesterowane osobnymi przyciskami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby robienia za każdym razem przekąski na nowo. Można ją przechowywać w optymalnej temperaturze. Garnek w modelu RCPR-2300 wyposażono w obrotowe mieszadła, umieszczone na minimalnej wysokości nad dnem. Wygodny plastikowy uchwyt pozwala komfortowo obrócić zbiornik w celu wysypania gotowego popcornu. Zastosowany materiał dodatkowo ułatwia pracę, ponieważ nie nagrzewa się.
2 uchylne, lekkie i cienkie pokrywki garnka gwarantują zachowanie temperatury wewnątrz. Kiedy znajdujące się w środku ziarna popękają, można je sprawnie przesypać do komory - konstrukcja pokryw spisuje się idealnie podczas tej czynności. Dodatkowy uchwyt przymocowany do pokrywek sprawia, że wygodniej jest uzyskać dostęp do garnka, kiedy znajduje się on w komorze. Okrągły magnes umieszczony nad garnkiem zaprojektowano specjalnie w celu przytrzymywania klap np. podczas dolewania oleju, dosypywania kukurydzy lub wyjmowania naczynia. Rozwiązanie sprawia, że obie ręce są wolne. Przezroczyste, podwójne drzwi z zamkiem magnetycznym zapewniają dostęp do środka sprzętu Royal Catering. Wykonano je ze szkła hartowanego. Otwierają się za pomocą małej metalowej rączki. Zamek magnetyczny to idealna opcja dla tego typu maszyn do popcornu - sprawia, że prażona kukurydza jest zamknięta, a komorę szybko i wygodnie otworzysz.
Wysuwana, uchylna szuflada umieszczona na dnie komory pozwala szybko wyjąć popcorn bez konieczności otwierania drzwi. Dzięki niej nie wysypie się on, kiedy drzwi są otwarte. Umożliwia także porcjowanie na mniejsze części bez potrzeby otwierania gabloty. Druga szuflada (na samym dole) zbiera nieuprażone ziarna. Powierzchnia dna jest perforowana, co gwarantuje odprowadzenie nadmiaru oleju. Element wyjmuje się, co sprawia, że bardzo łatwo go wyczyścić.
Szkło hartowane, znajdujące z każdej strony, stanowi bardzo bezpieczne rozwiązanie dla punktów małej gastronomii, gdzie przychodzi jednocześnie wielu klientów. W odróżnieniu od zwykłego szkła jest wytrzymalsze mechanicznie oraz termicznie. W razie stłuczenia rozpadnie się na małe, ziarniste kawałki, nie tworząc postrzępionych odłamków, co zapobiega skaleczeniom. Maszyna do popcornu Royal Catering ma solidną konstrukcję z galwanizowanego aluminium, usprawniającą transport, czyszczenie i konserwację. 4 gumowe nóżki zapewniają stabilne ustawienie maszyny i chronią powierzchnię roboczą przed zarysowaniami, np. podczas przesuwania sprzętu. Całość ma niedużą masę, mniejszą o 5 kg od konkurencyjnych produktów, co zwiększa mobilność urządzenia.
Cechy i funkcje:
 • - Duża wydajność - cykl smażenia dużej porcji (300 g) tylko 180 s
 • - Do profesjonalnej eksploatacji - konstrukcja z galwanizowanego aluminium i szkła hartowanego
 • - Zachowanie świeżości popcornu - funkcja podtrzymywania temperatury
 • - Bezpieczeństwo obsługi - komora ze szkła hartowanego o dużej odporności mechanicznej
 • - Ergonomia - magnes trzymający pokrywki podczas uzupełniania zawartości garnka
 • - Wygodne wysypywanie gotowej przekąski - uchylna szuflada
 
W zestawie:
 • - Maszyna do popcornu
 • - Szufelka
 • - Dozownik
 • - Instrukcja obsługi
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci